DÜZCE DENETİMLİ SERTBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN "YARIYIL TATİLİNDE OKULLARIN TEMİZLENMESİ" PROGRAMI

        Adalet Bakanlığına bağlı Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından Düzce Belediyesi, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce İl Müftülüğü ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliği ile hazırlanan ''Beyaz Bir Sayfam İçin El Ele'' adlı proje ile denetimli serbestlik altındaki yükümlülerden kamu hizmeti cezası yapan kişilerin cami, okul, park ve bahçeler vb. kamu kurumlarında 10-20 kişilik gruplar halinde toplu çalıştırılması ve bu yükümlülere Müftülük tarafından görevlendirilecek din görevlisi tarafından manevi değerler konusunda eğitim verilmesi sağlanıyor. Kasım ayında başlayan bu proje ile bu güne kadar 40 cami ve  35 okulun bahçesi temizlenmiş, ayrıca bir okul bahçesine 20 adet ceviz fidanı dikilmiştir.
            21/01/2018 tarihinde saat 10:30’da   Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yarıyıl tatili süresince belirlenen 10 okuldan birisi olan ve 20 yükümlünün çalıştırıldığı Düzce 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesinde  Düzce Valisi Dr. Zülkif DAĞLI, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat ÇELİK, Düzce Adalet Komisyonu Başkanı Ferhan ACAR, Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa ÇETİNKAYA, Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin DENİZ, Düzce Adliyesinde çalışan hakim ve savcılar, Düzce İl Müftüsü Hüseyin CAN, Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Murat YİĞİT, Düzce Denetimli Serbestlik Müdürü İlker ÖCAL ve Düzce İl Protokol Üyelerin katılımı ile gerçekleşmiştir.

           Program, Düzce Valisi Dr. Zülkif DAĞLI, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Sedat ÇELİK, Düzce Adalet Komisyonu Başkanı Ferhan ACAR ve protokol üyeleri  tarafından  Düzce Belediyesinin katkıları ile hazırlanan  kol  saatinden oluşan hediyelerin yükümlülere verilmesi ile son bulmuştur.

DÜZCE ADLİYESİ
 

ZİYARETÇİ SAYISI-
Adalet Bakanlığı
T.C. Adalet Bakanlığı Düzce Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2016 Tüm Hakları Saklıdır.